Ubezpieczenia komunikacyjne

OC Komfort | OC Szybka Wypłata | Warta Moto Assistance | Autocasco Standard | Autocasco Komfort | NNW Komunikacyjne | Warta Auto Szyby | Warta Opony | Warta Auto Ochrona

 

OC Komfort

Jeśli masz pakiet OC Komfort, to wypadek nie jest powodem do zmartwienia. Nie ważne czy jesteś sprawcą kolizji, czy to inny kierowca uderzył w Twój samochód – nie zostaniesz bez wparcia ze strony Warty. Co istotne, otrzymanie pomocy i zgłoszenie szkody nie musi powodować utraty zniżek za bezszkodowość.

Dla kogo? Dla każdego, kto chce zapewnić sobie wygodę likwidacji szkody i pewność utrzymania zniżek.

Dlaczego warto? Bez względu na to, czy klient Warty posiadający pakiet OC Komfort jest sprawcą wypadku czy poszkodowanym, nie zostaje sam na miejscu kolizji. Konsultanci Centrum Obsługi Klienta Warty krok po kroku wyjaśnią co zrobić w takiej sytuacji i zorganizują pomoc. W każdym wypadku Warta organizuje i pokrywa np. koszty holowania rozbitego samochodu.

Pakiet OC Komfort, zawiera ubezpieczenie OC Szybka Wypłata. Dzieki temu  nawet, jeśli masz tylko OC, Warta zajmie się likwidacją szkody wyrządzonej Ci przez kierowcę ubezpieczonego w innym towarzystwie. To nowość, bo do tej pory w razie kolizji spowodowanej przez innego kierowcę, trzeba było korzystać z usług ubezpieczyciela sprawcy. Tylko posiadacze AC, mogli liczyć na to, że szkodą zajmie się wybrany przez nich ubezpieczyciel. Teraz każdy posiadacz OC Komfort w Warcie, może liczyć na to, że jego sprawą zajmie się renomowany i wiarygodny ubezpieczyciel – Warta. Warta wypłaci mu odszkodowanie i przejmie wszystkie formalności związane z rozliczeniem szkody z ubezpieczycielem sprawcy. Skorzystanie z tej  usługi nie ma wpływu na zniżki za brak szkód.

Im wyższe masz zniżki, tym większe korzyści możesz mieć z posiadania OC Komfort w Warcie. Dlaczego? Bo teraz bezpłatnie do naszego OC Komfort dodajemy opcję ochrony zniżek po szkodzie! Jeśli jesteś nowym klientem, w pierwszym roku otrzymujesz gwarancję utrzymania zniżek, w przypadku gdy spowodujesz szkodę max. do 5 tys. zł. Jeśli w ciągu roku nie zdarzy Ci się wypadek i będziesz przedłużał u nas umowę na kolejny zagwarantujemy Ci ochronę zniżek po szkodzie bez limitu.
Jeśli jesteś już naszym klientem i jeździłeś w ostatnim roku bez szkód, przedłuż umowę, a zagwarantujemy Ci ochronę zniżek po szkodzie bez limitu. Dlatego warto z nami być dłużej!

 
 

OC Szybka Wypłata

OC Szybka Wypłata to nowość na naszym rynku. Jesteś poszkodowany w wypadku, a masz tylko OC? Nie musisz już szukać kontaktu do ubezpieczyciela sprawcy! Szkodę zgłaszasz w towarzystwie, które znasz i sam wybrałeś np. ze względu na jakość likwidacji szkód.

Zgłoszenie szkody z OC Szybka Wypłata nie ma wpływu na zniżki za OC czy AC. Fakt wypłaty nie jest odnotowywany w bazie szkód Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Inny kierowca uszkodził Twoje auto? Z OC Szybka Wypłata dostaniesz odszkodowanie od Warty, nawet, jeśli nie masz AC. Przejmujemy wszystkie formalności związane z rozliczeniem szkody z ubezpieczycielem sprawcy.

 OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA WARTA OC SZYBKA WYPŁATA

 
 

Warta Moto Assistance

Chcesz mieć pomoc tylko w razie wypadku niedaleko od domu? A może wolisz mieć pełne wsparcie w razie kłopotów z autem w dowolnym miejscu w Polsce i wiele usług dodatkowych m.in. pomoc w razie rozładowanie akumulatora, samochód zastępczy czy organizację wymiany opon? W WARCIE możesz wybrać wariant assistance, który odpowiada Twoim potrzebom.

Dla kogo? Dla każdego, kto chce mieć gwarancję pomocy w razie problemów z autem.

Dlaczego warto? W WARCIE to Ty decydujesz o zakresie pomocy, jakiej udzielimy Ci na drodze w razie problemów z autem. Wszyscy nasi klienci mają zapewnioną podstawową pomoc w razie wypadku polegającą na holowaniu pojazdu do 100 km, udzieleniu informacji serwisowej czy przekazaniu wiadomości.

Jeśli potrzebujesz szerszej pomocy, możesz wybrać jeden z szerszych wariantów WARTA Moto Assistance. Będziesz mógł wtedy liczyć na pomoc nie tylko w razie wypadku, ale też awarii i innych zdarzeń (np. przedziurawienia opony, braku paliwa itp.).

  OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA WARTA MOTO-ASSISTANCE


 
 

Autocasco Standard

Dzięki ochronie zniżek w Warcie możesz zgłosić szkodę z AC nie płacąc więcej za składkę przy odnawianiu umowy. Dla stałych klientów nawet bez względu na jej rozmiary! Dlatego warto zostać z nami dłużej.

Dla kogo? Dla każdego, kto ma już wypracowane zniżki za brak szkód i nie chciałby ich stracić po spowodowaniu wypadku.

Dlaczego warto? Im wyższe masz zniżki, tym większe korzyści możesz mieć z posiadania AC w Warcie. Dlaczego? Bo teraz kupując u nas AC możesz liczyć na gwarancję ochrony zniżek po szkodzie. W zależności od wybranego wariantu AC jest to opcja bezpłatna lub dostępna za niewielką dodatkową opłatą.

Warto z nami być dłużej, bo my wybaczamy naszym klientom wypadki. Pamiętaj, że równocześnie każda szkoda spowodowana przez Ciebie, jest odnotowywana w bazie szkód Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. To oznacza, że zmieniając ubezpieczyciela i wybierając takiego, który nie gwarantuje utrzymania zniżek, możesz płacić więcej.

 OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA AUTOCASCO STANDARD (ACS)

 
 

Autocasco Komfort

AC Komfort to najszerszy zakres ubezpieczenia auta: bez udziałów własnych, z naprawą w ASO czy ubezpieczeniem bagażu w cenie. Idealne dla posiadaczy stosunkowo nowych, zadbanych aut.

U nas możesz zgłosić szkodę z AC nie tracąc zniżek przy odnawianiu umowy. I to bez względu na jej rozmiary! Dlatego warto zostać z nami dłużej. Bez względu na to, kiedy zdarzy Ci się zupełne rozbicie lub kradzież auta, możemy wypłacić kwotę określoną w polisie (a nie wartość auta z dnia szkody, jak w standardowych polisach). Ubezpieczając nowe auto możesz wybrać również opcję gwarancji utrzymania wartości fakturowej przez trzy lata.

 OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA AUTOCASCO KOMFORT (ACK)

 
 

NNW Komunikacyjne

NNW Komunikacyjne może gwarantować nie tylko wysokie wypłaty dla wszystkich pasażerów Twojego auta poszkodowanych w wypadku komunikacyjnym. Dobierając odpowiedni zakres ubezpieczenia, możesz uzyskać ochronę również w wypadkach innych niż komunikacyjne.

Dla kogo? Dla każdego, kto ceni sobie możliwość samodzielnego kształtowania zakresu ochrony i wysokości świadczeń.

Dlaczego warto? Jako ubezpieczający możesz wybrać dowolną sumę z przedziału 5 tys. – 100 tys. zł. Będzie ona stanowiła górną granicę odpowiedzialności WARTY w odniesieniu do każdego ubezpieczonego, czyli wszystkich podróżujących pojazdem w momencie wypadku.

Ale to nie koniec! Możesz też dokupić ubezpieczenie NNW Bezpieczna Rodzina, które gwarantuje wypłatę bardzo wysokich kwot w razie śmierci kierowcy w wypadku komunikacyjnym. Za 29 zł rocznie można liczyć na wypłatę 100 tys. zł, a za 49 zł – 150 tys. zł. Do pakietu OC Komfort proponujemy też tradycyjne NNW na sumę do 5 tys. zł do 100 tys. zł.  obejmujące wszystkich pasażerów.
Jeśli więc jesteś głową rodziny i spotka Cię nieszczęście w czasie kierowania samochodem, Twoja rodzina może otrzymać nawet 250 tys. zł odszkodowania. I to wszystko za niewielką roczną składkę.
Ponieważ stali klienci zyskują więcej, przedłużając Pakiet OC Komfort na kolejny rok podwyższymy sumę ubezpieczenia tradycyjnego NNW bez dodatkowych opłat.

  OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW W ZWIĄZKU Z RUCHEM POJAZDU (NNW)

 
 

Warta Auto Szyby

Mając ubezpieczenie WARTA Auto Szyby, możesz naprawić stłuczoną czy pękniętą szybę nie stracisz zniżek z tytułu braku szkód na polisę AC. Gdyby nie to ubezpieczenie, musiałbyś korzystać ze swojego ubezpieczenia AC, a to oznacza, że przy odnowieniu polisy na kolejny rok płaciłbyś wyższe składki.

Dla kogo? Dla każdego, kto nie chce stracić zniżek na AC zgłaszając drobne pęknięcie szyby.

Dlaczego warto? Cena naprawy uszkodzonej szyby mieści się w przedziale cenowym od 120-180 zł, natomiast wymiana szyby na nową to wydatek co najmniej rzędu kilkuset złotych. Posiadacze polisy WARTA Auto Szyby mogą liczyć na pokrycie tych kosztów i szybką usługę w renomowanych warsztatach.

  OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA WARTA AUTO-SZYBY

 
 

Warta Opony

Ubezpieczenie Warta Opony gwarantuje Ci pomoc za każdym razem, kiedy tego będziesz potrzebował. Pomagamy bez względu na liczbę zgłoszeń w ciągu roku. Nie stosujemy też żadnych limitów kwotowych.

Ubezpieczenie Warta Opony gwarantuje organizację i pokrycie kosztów pomocy w razie uszkodzenia ogumienia kół. Jeżeli naprawa koła nie jest możliwa na miejscu zdarzenia, auto jest holowane do najbliższego warsztatu wulkanizacyjnego. Warta rozlicza się zarówno z holownikiem jak i warsztatem. Nie musisz angażować swoich pieniędzy!

 OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA WARTA OPONY

 
 

Warta Auto Ochrona +

Warta Auto Ochrona+ polecamy każdemu, kto chciałby zabezpieczyć swój samochód wyłącznie na wypadek kradzieży. Za 29 zł rocznie można liczyć na wypłatę do 3 tys. zł w razie kradzieży samochodu z dowolnego miejsca w Polsce i Europie.

Warta Auto Ochrona+ obejmuje szkody polegające na kradzieży pojazdu. Wypłacone odszkodowanie nie może przekraczać wartości pojazdu z dnia szkody oraz nie może być większe niż 3 tys. zł.

  OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA WARTA AUTO OCHRONA +