Ubezpieczenia dla firm

Mikroprzedsiębiorstwa | Małe i średnie przedsiębiorstwa | Duże korporacje | Bancassurance | OC Grup Zawodowych

 

Mikroprzedsiębiorstwa

MIKROBIZNES PLUS to ubezpieczenie, które zapewnia ochronę posiadanego mienia i odpowiedzialności cywilnej mikroprzedsiębiorcom tj.:

  • podmiotom posiadającym majątek do 1 000 000 zł,
  • osiągającym roczny obrót z działalności nieprzekraczający 1 000 000 zł.

Oferta dedykowana dla ponad 150 rodzajów działalności gospodarczej (wg klasyfikacji PKD) możliwych do ubezpieczenia w pakiecie.

Po wybraniu rodzaju działalności i podaniu sumy ubezpieczenia, otrzymasz trzy różne zakresowo i cenowo warianty ubezpieczenia. Dodatkowo, masz możliwość zmiany zaproponowanego wariantu ubezpieczenia i wybrania właściwej dla siebie ochrony: od podstawowej do optymalnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu sam decydujesz o tym, ile chcesz zapłacić za ubezpieczenie i jakie ryzyka znajdą się na Twojej polisie.

Wybór nawet najszerszego wariantu ubezpieczenia nie zaskoczy Cię wysokością składki. Wiemy, że w rozwoju biznesu liczy się każda złotówka, dlatego w Mikrobiznes Plus ochronę znajdą Klienci ze szczególnymi potrzebami ubezpieczeniowymi, którzy dużą uwagę przywiązują do racjonalnego gospodarowania finansami.

 OWU Mikrobiznes Plus

 
 

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Mała i średnia firma znajdzie w WARCIE komplet potrzebnych jej  ubezpieczeń. Do najnowszego flagowego pakietu WARTA EKSTRABIZNES PLUS, można dodatkowo dokupić potrzebne do przetargów ubezpieczenia finansowe czy atrakcyjne grupowe ubezpieczenie na życie. Firmy mające przynajmniej 5 aut mogą skorzystać ze specjalnego ubezpieczenia dla flot.

Dla kogo? Dla wszystkich, którzy poważnie myślą o swoim biznesie i chcą szybko i kompleksowo zabezpieczyć się przed niespodziewanymi zdarzeniami.

Dlaczego warto? Zawierając wszystkie, potrzebne ubezpieczenia w jednej firmie, możesz liczyć na specjalne traktowanie i niższe ceny. Łatwiejsze jest też zarządzanie ubezpieczeniami. Nie trzeba pilnować terminów odnowień w kilku towarzystwach, opłat rat składek. Wszystko załatwiasz u jednego agenta lub pracownika WARTY.

 OWU Warta Ekstrabiznes Plus

 
 

Duże korporacje

WARTA jest jednym z liderów rynku ubezpieczeń korporacyjnych. Od ponad 90 lat obsługujemy duże firmy z kraju i zagranicy. Dzięki dobrym kontaktom za granicą i zdobytemu doświadczeniu na rynku krajowym na bieżąco wdrażamy w naszych programach ubezpieczeniowych najnowocześniejsze rozwiązania, dostosowane do specyfiki działalności klienta.

Na terenie każdego województwa w Polsce zapewniamy pomoc i wsparcie specjalistów z naszych terenowych Centrów Obsługi Klientów Korporacyjnych. W trudniejszych sprawach otrzymują oni wsparcie ponad 40 ekspertów z centrali. Traktujemy naszych klientów indywidualnie, zarówno na etapie zawierania umowy, jak i po szkodzie. Każdym klientem korporacyjnym opiekuje się konkretna osoba, która zawsze potrafi udzielić odpowiedzi na pytania związane z umową.

 OWU Autocasco i Kradzieży dla flot samochodowych

 OWU Mienie od zdarzen losowych

 OWU Mienie od kradzieży

 OWU Maszyn i urządzeń

 OWU OC

 OWU Sprzęt elektroniczny

 OWU Utrata zysku

 OWU Budowy-montażu

 OWU OC Operator transportowy

 OWU Cargo

 
 

Bancassurance

Długoletnie doświadczenie ubezpieczeniowe oraz kadra specjalistów pozwala nam zaoferować produkty łatwe do wdrożenia, obsługi i wypłaty świadczeń ubezpieczeniowych. Każdą ofertę dopasowujemy do kanałów dystrybucji. Wszystkie produkty tworzymy z myślą o zaspokojeniu indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Ubezpieczamy zarówno klientów z obszaru Consumer Finance, jak i Private Banking.

Naszym partnerom w zakresie bancassurance oferujemy elastyczne produkty dostosowane do zróżnicowanych kanałów dystrybucji np.: okienko bankowe, direct , sprzedaż przez Internet. W zależności od oczekiwań dysponujemy szeroką paletą produktów w zakresie ubezpieczeń majątkowych oraz na życie będących uzupełnieniem produktów bankowych jak również indywidualne rozwiązania ochronne i inwestycyjne.

 
 

OC Grup Zawodowych

Ochrona wynikająca z zakresu umów obowiązkowych jest dla Ciebie niewystarczająca? WARTA oferuje atrakcyjne warunki tzw. ubezpieczeń nadwyżkowych, czyli m.in. na sumy przewyższające wymogi narzucone przez ustawę. Nasze dobrowolne umowy mogą rozszerzać też zakres ochrony narzucony przez ustawy czy inne akty prawne. Dobre i stałe kontakty z zagranicznymi reasekuratorami pozwalają nam uzyskać dobre warunki umów.

 OWU OC Obowiązkowe